Home Foto Zbardhen monumentet në Durrës!
DSC_0197
DSC_0021
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
0

Zbardhen monumentet në Durrës!

0
0

Mëngjesi i ditës së sotme i ka gjetur të zbardhura nga bora monumentet e kulturës në qytetin e Durrësit. Reshjet e borës të rëna gjatë natës, e që vijojnë ende, kanë krijuar një trashësi bore rreth 10 cm.

Vitin e kaluar, më 6 janar 2017, po ashtu u krijua një panoramë e tij. Në fotogalerinë e mëposhtme gjeni të ndërthurura edhe foto të vitit të kaluar.

Geri Emiri Është themelues dhe web-editor i blogut “Amfora.al”, të profilizuar në fushën e raportimit mbi arkeologjinë dhe monumentet e kulturës në Shqipëri. Ai është diplomuar për Gazetari dhe Komunikim në Universitetin e Tiranës. Ka punuar në disa media online dhe televizion. Aktualisht punon edhe si gazetar i lirë.

Jepni komentin tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *